Opština Berkovici

Zidine Saborne crkve svete Trojice u Mostaru polako dobijaju potreban oblik

El. pošta Štampa PDF

Zidine Saborne crkve svete Trojice u Mostaru polako dobijaju potreban oblik. Vrijedni neimari grade bogomolju onako kako su to radili majstori od 1863. do 1873. godine i izgradili jedan od najviših i najljepših pravoslavnih hramova na Balkanu. Crkva je 1992. godine prvo zapaljena, a onda miniran i porušena do temelja. No, da bi vratila svoj stari sjaj potrebno je još mnogo novca i podrške. Radio Slobodna Evropa

 


Zidine Saborne crkve svete Trojice u Mostaru polako dobijaju potreban oblik
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas2348
mod_vvisit_counterJuce8663
mod_vvisit_counterOve nedelje20183
mod_vvisit_counterProšle nedelje56207
mod_vvisit_counterOvog mjeseca182403
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca254759
mod_vvisit_counterUkupno13487328