Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport 5 medalja za džudiste

5 medalja za džudiste

El. pošta Štampa PDF

U subotu,12.06.2021 godine odrzano je Prvenstvo Republike Srpske u džudu za uzrasne kategorije stariji pioniri i pionirke i juniori i juniorke. Na ovom prvenstvu Džudo klub „Berkovići „nastupio je sa šest takmičara koji su ostvarili odličan rezultat osvojivši ukupno pet medalja od kojih jednu zlatnu ,dvije srebrene i dvije bronzane.

Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je Ognjen Đurica, druga mjesta i srebrene medalje osvojili su Jelena Bjelica i Matija Dobranić, dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Boris Rudan i Srđan Dobranić.

U ukupnom plasmanu po klubovima Džudo klub „Berkovici“ je zauzeo treće mjesto što je veoma visok plasman u izuzetno jakoj konkurenciji. Osvajači medalja sa ovog prvenstva su time ostvarili pravo učešća na Prvenstvu Bosne i Hercegovine koje će se održati u Laktašima 26.06.2021 godine.

 

5 medalja za džudiste
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4
mod_vvisit_counterJuce5875
mod_vvisit_counterOve nedelje5879
mod_vvisit_counterProšle nedelje43599
mod_vvisit_counterOvog mjeseca4
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca159056
mod_vvisit_counterUkupno15422150