Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Veliki uspjeh džudista džudo kluba "Berkovići "na Prvenstvu Republike Srpske

Veliki uspjeh džudista džudo kluba "Berkovići "na Prvenstvu Republike Srpske

El. pošta Štampa PDF

U subotu 03.10.2020 u Laktašima je održano Prvenstvo Republike Srpske u džudou za uzrasne kategorije,kadeti i kadetkinje,juniori i juniorke,mladi seniori i mlade i seniorke i mladi i stariji pioniri i pionirke.Na ovom Prvenstvu džudo klub "Berkovići"je nastupio sa pet takmičara koji su napravili izuzetno dobar rezultat osvojivši ukupno šest medalja od kojih tri zlatne jednu srebrenu i dvije bronzane medalje.

vvvvv Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Jelena Belica, Isidora Šetka i Gordić Ivana.Drugo mjesto i srebrenu medalju osvojila je Jelena Bjelica dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Ognjen Đurica i Matija Dobranić. U ukupnom plasmanu u konkurenciji starijih pionirki ovaj klub je osvoio visoko drugo mjesto. Jos jednom je džudo klub "Berkovići" pokazao da je uzoran sportski kolektiv čiju vrijednos nije umanjilo ni ovo teško vrijeme kroz koje prolazima da hrabro korača stazama uspjeha na čelu sa svojim trenerom Jovom Samardžićem iza koga je blistava trenerska karijera i brojni šampioni koju su proslavili Berkoviće.