Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Jedan od naj boljih rezultata džudista

Jedan od naj boljih rezultata džudista

El. pošta Štampa PDF

Proteklog vikenda u Prijedoru održano je Prvenstvo Republike Srpske u džudou za uzrasne kategorije kadeti i kadetkinje i mladi pioniri i pionirke.

Džudo klub „Berkovići“ je na ovom prvenstvu nastupio sa svojih osam takmičara koji suostvarili izuzetan rezultat,jedan od najboljih od osnivanja kluba osvojivši ukupno četiri medalje od kojih tri zlatne i jednu bronzanu.

Prva mjesta i zlatne medalje u konkurenciji kadetkinja i kadeta osvojili su :Jelena Bjelica,Marija Šukić i Milan Dobranić i stekli naslov prvaka Republike Srpske ,a time i plasman na Prvenstvo BiH koje će se održati u Bihaću u subotu 23.03.2019.godine.

masa

U konkurenciji mlađih pionira treće mjesto i bronzanu medalju osvojio je Ognjen Đurica i tako ostvario plasman na prvenstvu BiH.

Zbog postignutih izuzetnih rezultata na osovm prevenstvu kadetkinje  džudo kluba Berkovići su u ukupnom plasmanu osvojile drugo mjesto dok je Marija Šukić proglašena za najuspješniju kadetkinju ovog prevenstva za što je dobila pobjednički pehar.

I Ovom prilikom su takmičari džudo kluba Berkovići na djelu pokazali da su vrijedni svakog poštovanja te da njihovi sportksi rezultati,sportski duh i ukupno ponašanje značajno doprinose ugledu naše lokalne zajednice.

Jedan od naj boljih rezultata džudista
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas3606
mod_vvisit_counterJuce9711
mod_vvisit_counterOve nedelje13317
mod_vvisit_counterProšle nedelje68600
mod_vvisit_counterOvog mjeseca281886
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca374304
mod_vvisit_counterUkupno13027752