Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Privreda Otkup paprike za Vitaminku

Otkup paprike za Vitaminku

El. pošta Štampa PDF

85U velikoj sali Policijske stanice Berkovići održan je sastanak povodom otkupa paprika sa predstavnicima Vitaminke A.D.Banja Luka.Sastanku je prisustvovao veliki broj zainteresovanih poljoprivrednih proizvođača iz Opštine Berkovići. Sa uslovima otkupa paprike prisutne je upoznao Boro Milivojević ispred Agencije za pružanje stručnih usluga Trebinje i Milenko Betegalo iz Ljubinja predsjenik Udruženja za rualni razvoj i životnu sredinu u Ljubinju i kao predstavnik i kordinator Vitaminke iz Banja Luke.

Prisutne proizvođače upoznali su sa uslovima otkupa paprike i ponudom osiguravajuće kuće Jahorina za osiguranje zasada paprike od osnovnih rizika grada, požara,groma...

U velikoj sali Policijske stanice Berkovići održan je sastanak povodom otkupa paprika sa predstavnicima Vitaminke A.D.Banja Luka.Sastanku je prisustvovao veliki broj zainteresovanih poljoprivrednih proizvođača iz Opštine Berkovići. Sa uslovima otkupa paprike prisutne je upoznao Boro Milivojević ispred Agencije za pružanje stručnih usluga Trebinje i Milenko Betegalo iz Ljubinja predsjenik Udruženja za rualni razvoj i životnu sredinu u Ljubinju i kao predstavnik i kordinator Vitaminke iz Banja Luke.

Prisutne proizvođače upoznali su sa uslovima otkupa paprike i ponudom osiguravajuće kuće Jahorina za osiguranje zasada paprike od osnovnih rizika grada, požara,groma...86

Mogu se osigurati plodovi paprike od gubitka količine i kvaliteta,pod uslovom da su obuhvaćene sve zasađene površine paprike jednog osiguranika.

Betegalo je rekao da Vitaminka papriku počinje da otkupljuje već od 20.avgusta i da nisu uslovljene sorte paprike.Naglasio je da je plaćenja paprike 3 mjeseca od otkupa i da se cijena kreće od 60 do 65 pfeninga po kilogramu paprike.

85

87

Otkup paprike za Vitaminku
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas6996
mod_vvisit_counterJuce8835
mod_vvisit_counterOve nedelje58512
mod_vvisit_counterProšle nedelje88608
mod_vvisit_counterOvog mjeseca258481
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca374304
mod_vvisit_counterUkupno13004347