Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Privreda Svečano otvaranje puta

Svečano otvaranje puta

El. pošta Štampa PDF

Pomoćnik ministra saobraćaja i veza Republike Srpske Nataša Kostić i načelnik Opštine Berkovići Ranko Lučić svečano su presjeki vrpcu novoizgrađenog puta Joha-Kljenci u opštini Berkovići čija ukupna vrijednost radova iznosi 115.085,06 EUR .

 

  Realizacijom ovog projekta značajno će se poboljšati uslovi života u ovim ruralnim područjima , a to će direktno uticati na opredjeljenje mladih da ostanu na selu i nastave sa obradom svojih imanja.

Svečano otvaranje puta
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas99
mod_vvisit_counterJuce7394
mod_vvisit_counterOve nedelje99
mod_vvisit_counterProšle nedelje69595
mod_vvisit_counterOvog mjeseca258978
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca374304
mod_vvisit_counterUkupno13004844