Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Privreda Predstavljen pravilnik Ministarstva poljoprivrede za poljoprivredne podsticaje

Predstavljen pravilnik Ministarstva poljoprivrede za poljoprivredne podsticaje

El. pošta Štampa PDF

U organizaciji Resora za pružanje stručnih usluga u poljoprivredi PJ Trebinje,  u Berkovićima je predstavljen Pravilnik o uslovima i načinu ostvarivanja novčanih podsticaja za razvoj poljoprivrede u 2020. godini,

IMG 3308

kao i Pravilnik o uslovima i načinu ostvarivanja novčanih podsticaja za kapitalne investicije u poljoprivrednoj proizvodnji u 2020. godini. Podsticajna sredstva u odnosu na prošlu godinu veća su za četiri miliona maraka i sada iznose 75 miliona KM.

IMG 3309Pravo na podnošenje zahtjeva imaju registrovana poljoprivredna gazdinstva, koji su ažurirali podatke u APIF-u i koji su platili nadoknadu za protivgradnu zaštitu za 2019. godinu.  Rok za podnošenje zahtjeva za kapitalne investicije 25. mart, s tim da se prvo podnosi zahtjev za rezervaciju željenih sredstava i ukoliko se odobri ide se u nabavku mehanizacije.

Predstavljen pravilnik Ministarstva poljoprivrede  za poljoprivredne podsticaje
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas10350
mod_vvisit_counterJuce16056
mod_vvisit_counterOve nedelje40707
mod_vvisit_counterProšle nedelje103926
mod_vvisit_counterOvog mjeseca54775
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca394159
mod_vvisit_counterUkupno12426337