Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Privreda Predstavljen Pravilnik o podsticajima u poljoprivredi za 2019. godinu

Predstavljen Pravilnik o podsticajima u poljoprivredi za 2019. godinu

El. pošta Štampa PDF

Poljoprivrednim proizvođačima sa područja opštine Berkovići  predstavljen je novi Pravilnik o uslovima i načinu ostvarivanja podsticaja u poljoprivredi za 2019. godinu.

 

Rukovodilac resora za pružanje stručnih usluga u poljoprivredi, Borislav Milivojević, rekao je da nema mnogo novina u odnosu na prošlu godinu. Međutim, da bi ostvarili pravo na podsticaj u 2019. godini, poljoprivredni proizvođači su obavezni da podnesu poresku prijavu za 2018. godinu.

Untitled 2

 

Nekomercijalna gazdinstva plaćaju samo zdravstveno osiguranje, od čega penzioneri plaćaju 1% od isplaćene penzije, zaposleni 1% posto od bruto plate. Kada su u pitanju komercijalna gazdinstva, čisti poljoprivredni proizvođači plaćaju i zdravstveno i penzijsko osiguranje u visini od oko 122 KM, penzioneri plaćaju 2% od isplaćene penzije a zaposleni 2% od bruto plate“, istakao je Milivojević.

Untitled 3

 

 

Untitled 4

 

 

 

Untitled 5

 

Predstavljen Pravilnik o podsticajima u poljoprivredi za 2019. godinu
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4060
mod_vvisit_counterJuce11016
mod_vvisit_counterOve nedelje15076
mod_vvisit_counterProšle nedelje78714
mod_vvisit_counterOvog mjeseca248647
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca239121
mod_vvisit_counterUkupno11567162