Naslovna Berkovići Privreda МЈЕРЕ ЗАШТИТЕ ВОЋА ОД БОЛЕСТИ

МЈЕРЕ ЗАШТИТЕ ВОЋА ОД БОЛЕСТИ

ОБАВЈЕШТАВАЈУ СЕ ПОЉОПРИВРЕДНИ ПРОИЗВОЂАЧИ СА ПОДРУЧЈА ОПШТИНЕ БЕРКОВИЋИ ДА ЋЕ СЕ ДАНА 31.08.2018. ГОДИНЕ ( ПЕТАК) У 10.30 ЧАСОВА У ПРОСТОРИЈАМА ОПШТИНЕ БЕРКОВИЋИ ОДРЖАТИ ПРЕДАВАЊЕ НА ТЕМУ „МЈЕРЕ ЗАШТИТЕ ВОЋА ОД БОЛЕСТИ У ЦИЉУ ПОВЕЋАЊА ПРИНОСА И КОНКУРЕНТНОСТИ НА ТРЖИШТУ“

ПРЕДАВАЧ ЈЕ МР.ДАНКО ТОЛИЋ ,ЈЕДАН ОД НАЈБОЉИХ ЗАШТИТАРА НА ПОДРУЧЈУ НАШЕ РЕГИЈЕ.

ОРГАНИЗАТОР ПРЕДАВАЊА ЈЕ ОПШТИНА БЕРКОВИЋИ У САРАДЊИ СА CRS ОРГАНИЗАЦИЈОМ СА СЈЕДИШТЕМ У САРАЈЕВУ, А У СКЛОПУ ПРОЈЕКТА „ИНТЕГРИСАНА ПОДРШКА РАСЕЉЕНИМ ОСОБАМА И ИЗБЈЕГЛИЦАМА У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ,ЦРНОЈ ГОРИ И СРБИЈИ“

МЈЕРЕ ЗАШТИТЕ ВОЋА ОД БОЛЕСТИ

mod_vvisit_counterProšlog mjeseca198400