Naslovna Berkovići Privreda Predavanje o higijeni i zdravlju životinja i dodjela nagrada

Predavanje o higijeni i zdravlju životinja i dodjela nagrada

U Berkovićima je održano predavanje o Uticaju higijene na zdravlje životinja. Predavanju se odazvao veliki broj poljoprivrednih proizvođača koji su pomno pratili prezentaciju koju je držala Olga Vidačić Viša stručna saradnica Ministarstva poljoprivrede Republike Srpske.

IMG 3354

Nastavljajući dobru praksu iz prethodnih godina Mikrokreditno društvo Mikrofin je i ove godine bilo sponzor seminara za proizvođače mlijeka koji je održan 19.marta 2018. godine u prostorijama opštine Berkovići, a u organizaciji Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede RS . Seminaru su prisustvovali brojni mljekari i poljoprivredni proizvođači sa područja opštine Berković i šire regije. Na kraju seminara Mikrofin je obradovao tri proizvođača sa nagradama u vrijednosti od po 50,00 konvertibilnih maraka koje će se moći potrošiti u lokalnoj  poljoprivrednoj apoteci.

IMG 3359

IMG 3360