Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Privreda Potpisan memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta

Potpisan memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta

El. pošta Štampa PDF

Načelnik opštine Berkovići Ranko Lučić i gospodin Luciano V.Palusci kao pod predsjednik Consortium LINK-Cirsam podtpisali su memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta za proizvodnju ulja od repice,iskorištavanje biomase za proizvodnju električne energije te izgradnja fotonaponskih postrojenja na neproduktivnom zemljištu opštine Berkovići.


 

Prva faza bi bila proizvodnja biomase za proizvodnju elektične energije ili za proizvodnju ulja od repice.Druga faza projekta obuhvata bi izgradnju fotonaponskih postrojenja na neobradivom/neproduktivnom zemljištu na teritoriji opštine Berkovići.

 

Konsorcium Link je javni-privatni konzorcium ,formiran u skladu sa italijanskim zakonima .

Potpisan memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas10297
mod_vvisit_counterJuce16056
mod_vvisit_counterOve nedelje40654
mod_vvisit_counterProšle nedelje103926
mod_vvisit_counterOvog mjeseca54722
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca394159
mod_vvisit_counterUkupno12426284