Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Privreda Potpisan memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta

Potpisan memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta

El. pošta Štampa PDF

Načelnik opštine Berkovići Ranko Lučić i gospodin Luciano V.Palusci kao pod predsjednik Consortium LINK-Cirsam podtpisali su memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta za proizvodnju ulja od repice,iskorištavanje biomase za proizvodnju električne energije te izgradnja fotonaponskih postrojenja na neproduktivnom zemljištu opštine Berkovići.


 

Prva faza bi bila proizvodnja biomase za proizvodnju elektične energije ili za proizvodnju ulja od repice.Druga faza projekta obuhvata bi izgradnju fotonaponskih postrojenja na neobradivom/neproduktivnom zemljištu na teritoriji opštine Berkovići.

 

Konsorcium Link je javni-privatni konzorcium ,formiran u skladu sa italijanskim zakonima .

Potpisan memorandum o razumjevanju u cilju iskorištavanja poljoprivrednog zemljišta
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4370
mod_vvisit_counterJuce7508
mod_vvisit_counterOve nedelje43275
mod_vvisit_counterProšle nedelje56207
mod_vvisit_counterOvog mjeseca205495
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca254759
mod_vvisit_counterUkupno13510420