Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Hronika Oduzete cigarete

Oduzete cigarete

El. pošta Štampa PDF

U ponedeljak , 13.septembra ,  oko 17,30 časova, u mjestu Pađeni, opština Bileća, od strane policijskih službenika PS Berkovići  zaustavljeno je i kontrolisano  vozilo marke „Audi 100“  kojim je upravljao M.R., iz Bileće.

Pregledom vozila  utvrđeno je da se u njemu nalaze cigarete marke „Ronhil Lajt“. Zbog postojanja osnova sumnje da se radi o akciznoj robi  vozilo je prevezeno u PS Berkovići.  Izvršenim pretresom utvrđeno je da se u vozilu nalazi  20 paketa (10.000 paklica) cigareta „Ronhil Lajt“ čija je tržišna vrijednost oko 25.000 KM i iste su uz potvrdu oduzete.

 

 Nakon kriminalističke obrade i dokumentovanja djela protiv M.R. će OT-u u Trebinju biti podnesen izvještaj zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo  Nedozvoljena trgovina. 

Oduzete cigarete
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas3209
mod_vvisit_counterJuce4034
mod_vvisit_counterOve nedelje23834
mod_vvisit_counterProšle nedelje21246
mod_vvisit_counterOvog mjeseca33776
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca274632
mod_vvisit_counterUkupno15102669