Naslovna Berkovići Društvo Povećava se broj učenika

Povećava se broj učenika

BERKOVIĆI-U prvi razred OŠ“Njegoš“Berkovići ove godine očekuje se upis oko 35 polaznika.Ovo je jedna od rijetkih škola u kojoj se povećava broj đaka stim da deveti razred završava svega 19 učenika.Nakon obavljenog ljekarskog pregleda u 9 časova , upis novih polaznika obaviće se 14.aprila u prostorijama škole.

Roditelji iz ove razuđene opštine pozvani su da dođu sa svojim djecom radi upisa i dogovora oko organizacije održavanja predškolske nastave

U razgovoru sa direktorom prof.Slavkom Novakovićem saznali smo da je donator 120 časova predškolske nastave Ciritus u saradnji sa dječijim vrtićem „Naša radost „ iz Trebinja.

Didaktička sredstva  koja su namjenjena  olakšanju edukativnog rada sa djecom  obezbjedio je Fond za dječiju zaštitu.

Povećava se broj učenika

mod_vvisit_counterOve nedelje20182