Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Zahvalnost za pomoć iz Kanade

Zahvalnost za pomoć iz Kanade

El. pošta Štampa PDF

Danas nas je obavjestio direktor OŠ "Njegoš" Berkovići prof.Slavko Novaković da su bivši učenici OŠ "Njegoš" Berkovići, iseljeni u Kanadu ,pridružili se  proslavi 12o godina OŠ "Njegoš" i tim povodom donirali 1.800 kanadskih dolara za opremanje kabineta informatike.

Direktor nas je obavjestio da se zahvalio donatorima, i u  ime opštine Berkovići u nadi da je svaka investicija pomoći obrazovanja našem mladom naraštaju dobro došla. Ovom prilikom vas sve pozdravljamo i nadamo se da cete vi kao i ove mlade generacije naći prostora življenja i stvaranja u našem lijepom kraju. Ovo jeste veliki jubilej ne samo škole nego i svih stanovnika opštine, posebno očekujemo od zbornika koji je u izradi istoriski i praksom da se obilježi taj Jubilej.

 

Pismo se nalazi na  Javne ustanove - OŠ "Njegoš" - Pomoć iz Kanade

http://www.opstinaberkovici.com/ustanove/osnovna-kola/pomo-iz-kanade.html

Zahvalnost za pomoć iz Kanade
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4321
mod_vvisit_counterJuce6239
mod_vvisit_counterOve nedelje22575
mod_vvisit_counterProšle nedelje34713
mod_vvisit_counterOvog mjeseca165591
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca198400
mod_vvisit_counterUkupno18235001