Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Realizacija dva projekta

Realizacija dva projekta

El. pošta Štampa PDF

   U utorak,04.08.2009.godine u prostorijama Investiciono-razvojne banke Republike Srpske u Banja Luci  /IRB RS/ svoje potpise na ugovore o realizaciji dva projekta razvoja zajednice /CDP/ su stavili: načelnik Opštine Berkovići gosp.Ranko Lučić,vršilac dužnosti direktora IRB RS gosp.Bojan Golić i predstavnici odabranih ponuđača za realizaciju projekata.

   Jedan projekat se odnosi na nabavku i ugradnju gromobranskog stuba za objekat Sportske dvorane u Berkovićima i vrijednost tog projekta iznosi  6760,26 EUR.,od čega su sredstva CDP u iznosu  4580,00 EUR,sredstva Opštine Berkovići 1830,26 EUR  i  350,00 EUR                        

 sredstva dobijena iz ekonomsko-socijalne komponente RPRS  Ministarstva finansija Vlade RS.Posao nabavke i ugradnje gromobranskog stuba će izvesti firma „UNIMONT“d.o.o.  iz Gacka.

   Nabavka sportske opreme za poboljšanje rada i kvaliteta izvođenja nastave fizičkog vaspitanja i poboljšanje rekreativno-sportske ponude dvorane je drugi projekat ,čija vrijednost iznosi 5.090,58 EUR, a i taj projekat pored CDP sredstava od 4.093,44  EUR, Opština Berkovići je finansirala 786,14 EUR i Ministarstva finansija Vlade RS 211,00 EUR iz ekonomsko-socijalne komponente RPRS.Odabrani ponuđač za ovaj projekat je J.P. Zavod za udžbenike i nastavna sredstva iz Istočnog Sarajeva.

   Kao i ostali projekti pokrenuti od CDP-a i ova dva imaju za cilj stvaranje pretpostavki za održiv razvoj i postizanje boljeg kvaliteta života u našoj lokalnoj zajednici.

 

Pripremila Dragana Bjelica

 

Realizacija dva projekta
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas557
mod_vvisit_counterJuce6560
mod_vvisit_counterOve nedelje557
mod_vvisit_counterProšle nedelje51291
mod_vvisit_counterOvog mjeseca557
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca254759
mod_vvisit_counterUkupno13305482