Naslovna Berkovići Društvo ОБАВЈЕШТЕњЕ ЗА ИЗДАВАЊЕ ЕКОЛОШКЕ ДОЗВОЛЕ

Одјељење за општу управу

Број:03/4-36-7/24

Датум:27.06.2024.год.

На основу чл. 39 и 88.Закона о заштити животне средине ("Службени гласник Републике Српске", број 71/12, 79/15 и 70/20) општинска управа општине Берковићи

О Б А В Ј Е Ш Т А В А

Јавност и заинтересовану јавност да је ДАБАР“ д.о.о. Берковићи поднијело захтјев за издавање еколошке дозволе за објекат бензинске пумпе у Берковићима-Уз захтјев су приложени докази урађени од стране В&З-ЗАШТИТА Д.О.О.БАЊА ЛУКА.

Заинтересована јавност може у року од 30 дана извршити увид у захтјев и приложену документацију у згради општине Берковићи те надлежном органу поднијети мишљење и примједбе о захтјеву и приложеној документацији у писаној форми.

Достављено:                                                                         Начелник:

1.   на огласну плочу                                                       Ненад Абрамовић

2.   на сајт општине

ОБАВЈЕШТЕњЕ ЗА ИЗДАВАЊЕ ЕКОЛОШКЕ ДОЗВОЛЕ