Naslovna Berkovići Društvo Захтјев за издавање еколошке дозволе за објекат за тов свиња

Захтјев за издавање еколошке дозволе за објекат за тов свиња

На основу чл. 39 и 88.Закона о заштити животне средине ("Службени гласник Републике Српске", број 71/12, 79/15 и 70/20) општинска управа општине Берковићи

О Б А В Ј Е Ш Т А В А

Јавност и заинтересовану јавност да је МИВАС МИЛК“ д.о.о. Берковићи поднијело захтјев за издавање еколошке дозволе за објекат за тов свиња број 3 у општини Берковићи.

Уз захтјев су приложени докази урађени од стране В&З-ЗАШТИТА Д.О.О.БАЊА ЛУКА.

Заинтересована јавност може у року од 30 дана извршити увид у захтјев и приложену документацију у згради општине Берковићи те надлежном органу поднијети мишљење и примједбе о захтјеву и приложеној документацији у писаној форми.

РЕПУБЛИКА СРПСКА

ОПШТИНА БЕРКОВИЋИ