Naslovna Berkovići Društvo ПОТПИСАНИ СПОРАЗУМИ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ ПРОЈЕКАТА НЕРАЗВИЈЕНИХ И ИЗРАЗИТО НЕРАЗВИЈЕНИХ ОПШТИНА - БЕРКОВИЋИМА 29.900 КМ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ ДВА ПРОЈЕКТА

Министар управе и локалне самоуправе Републике Српске Сенка Јујић, потписала је јуче уговоре о суфинансирању 16 пројеката из 13 општина из категорије неразвијених и изразито неразвијених јединица локалне самоуправе.

načć

Општини Берковићи је за суфинансирање реализације пројекта "Омладинска банка Берковићи" који се реализује у партенерству са Фондацијом Мозаик одобрено 24.650 КМ, док је за суфинансирање реализације пројекта "Набавка хематолошког апарата" који се реализује у оквиру малих грантова Словачке агенције Slovak Aid одобрено 5.250 КМ.

Суфинансирање пројеката неразвијених и изразито неразвијених јединица локалне самоуправе има за циљ да се допуне властити извори финансирања пројеката у процесу одборених финансијских средстава код домаћих и међународних организација, домаћих и страних инвестиционих фондова који финансирају пројекте јединица локалне самоуправе.

ПОТПИСАНИ СПОРАЗУМИ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ ПРОЈЕКАТА НЕРАЗВИЈЕНИХ И ИЗРАЗИТО НЕРАЗВИЈЕНИХ ОПШТИНА - БЕРКОВИЋИМА  29.900 КМ ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ ДВА ПРОЈЕКТА

mod_vvisit_counterUkupno19999137