Naslovna Berkovići Društvo У БЕРКОВИЋИМА ОБИЉЕЖЕН ДАН РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

У БЕРКОВИЋИМА ОБИЉЕЖЕН ДАН РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Обиљежавање Дана Републике започело је у 9 часова светом литургијом у храму Светог Кнеза Лазара и новомученика српских у Берковићима. Након литургије услиједила је посјета Спомен соби, паљење свијећа и полагање почасти погинилим борцима. Представници Општине Берковићи и Општинске борачке организације положили су вјенац на Споменик погинулим борцима Одбрамбено – отаџбинског рата.

Sans titre 1

У просторијама Пархијског дома Начелник општине Берковићи Ненад Абрамовић уприличио је пријем за породице погинулих бораца, предстванике Општинске борачке организације, те представнике политичког, привредног и друштвеног живота општине Берковићи.

Sans titre 2

Sans titre 3