Naslovna Berkovići Društvo НАЧЕЛНИК АБРАМОВИЋ НА ПРОСЛАВИ ДАНА СРПСКОГ ЈЕДИНСТВА У ТРЕБИЊУ

НАЧЕЛНИК АБРАМОВИЋ НА ПРОСЛАВИ ДАНА СРПСКОГ ЈЕДИНСТВА У ТРЕБИЊУ

Начелник општине Берковићи Ненад Абрамовић присуствовао је обиљежавању Дана српског јединства, слободе и националне заставе на требињском Тргу слободе, а манифестацију у част овога значајног датума организовали су Град Требиње и Конзуларна канцеларија Србије у овом граду.

ne

Конзул Србије у Требињу Мирослав Марковић је у свечаном обрћању још једном позвао на свесрпско јединство које нам је у овим врменима итекако потребно, јер јединство чува и Србију, и Републику Српску, али и нашу браћу на Косову и Метохији.

ne1

„Срби са ове стране Дрине ће најбоље помоћи када покажу да нас има, да смо ту, да је ово земља на којој су одрастали и наши дедови, прадедови, на којој се образују наша деца и у којој показујемо љубав према целокупном српском народу, шаљући позитивну енергију, јер нико не тражи да будемо нити агресивни, већ хоћемо да наша деца побеђују књигама, оловкама знањем“, поручио је конзул Марковић.

„Моја порука је српско јединство, јер када смо јединствени – можемо све“, рекао је градоначелник Требиња Мирко Ћурић, подсјетивши да је и Република Српска створена захваљујући српском јединству.

Амбасадор Марковић је након званичног дијела церемоније у Требињу разговарао са начелником наше општине Ненадом Абрамовићем, начелником општине Билећа Веселином Вујовићем и начелником Љубиња Стевом Драпићем, подсјетивши их да је Србија увијек уз браћу из Републике Српске...

НАЧЕЛНИК АБРАМОВИЋ НА ПРОСЛАВИ ДАНА СРПСКОГ ЈЕДИНСТВА У ТРЕБИЊУ