Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Pregledi za pacijente na inzulinu

Pregledi za pacijente na inzulinu

El. pošta Štampa PDF

Obavještavaju se stanovnici opštine Berkovići da će dana 7.5.2022. godine (subota), sa početkom u 10 časova u JZU "Dr Milenko Muratović" obavljati preglede dr Svjetlana Grahovac spec.internista endokrinolog i Nada Bijedić.

Untitled 3

Doktorica će obavljati preglede pacijenata koji su na insulinu i pacijenata koji koriste lantus i gensulin, zbog toga što ovi insulini neće biti više u upotrebi. Svi zainteresovani pacijenti treba da se jave 5.5.2022. i 6.05.2022 godine (četvrtak i petak ), kako bi izvadili potrebne nalaze za pregled.

Pregledi za pacijente na inzulinu
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas38
mod_vvisit_counterJuce4497
mod_vvisit_counterOve nedelje28962
mod_vvisit_counterProšle nedelje34378
mod_vvisit_counterOvog mjeseca38
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca170351
mod_vvisit_counterUkupno18235215