Naslovna Berkovići Društvo Ускоро изградња споменика борцима отаџбинског рата

Ускоро изградња споменика борцима отаџбинског рата

На другој редовној сједници Скупштине општине Берковићи донесена је одлука о изградњи споменика погинулим борцима одбрамбено-отаџбинског рата.

У одлуци се даје сагласност Општинској борачкој организацији Берковића да изгради споменик погинулим борцима, а средства ће бити обезбјеђена из буџета Општине Берковићи у износу од 20.000 КМ.

IMG 6083

Идејно рјешење изгледа споменика, као и локацију изградње утврдила је Општинска борачка организација Берковићи са представницима породица погинулих бораца. Споменик ће бити изграђен у дворишту Дома здравља „Др Миленко Муратовић“  Берковићи.

spomenik

План је да споменик буде изграђен до славе Општине, Видовдана 28. јуна 2021. године

Ускоро изградња споменика борцима отаџбинског рата