Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Kreće imunizacija protiv gripa u Berkovićima

Kreće imunizacija protiv gripa u Berkovićima

El. pošta Štampa PDF

Dom zdravlja "Dr.Milenko Muratović" Berkovići obavještava svoje korisnike da sutra 27.11.2020.godine (Petak) kreće vakcinacija protiv sezonskog gripa.Kategorije za besplatnu vakcinu iste kao i prethodnih godina.

Na besplatnu vakcinu imaju pravo :Dijabetičari na inzulinu,ljudi sa malignitetom koji su završili sa hemoterapijama,pacijenti sa intervencijama na srcu: pejsmeker,bajpas ili stent, pacijenti na dijalizi.

 

 

Kreće imunizacija protiv gripa u Berkovićima
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas610
mod_vvisit_counterJuce10003
mod_vvisit_counterOve nedelje40374
mod_vvisit_counterProšle nedelje72823
mod_vvisit_counterOvog mjeseca219262
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca243065
mod_vvisit_counterUkupno14251291