Naslovna Berkovići Društvo „Заштитимо дјецу у саобраћају“

„Заштитимо дјецу у саобраћају“

Полицијски службеници Полицијске управе Берковићи, у склопу реализације акције „Заштитимо дјецу у саобраћају“ одржали су 05.10.2020. године активност у временском периоду од 10:20 до 10:40 часова, у непосредној близини школске установе у којима је учествовала Школска саобраћајна патрола ЈУ Основне школе „Његош“ Берковићи.

Untitled 28

Том приликом припадници Школске саобраћајне патроле су заједно са полициским службеницима ПС за безбједност у саобраћају Берковићи и преставницима АМД „Берковићи“, вршили заустављање возила, регулисање саобраћаја, поред пјешачког прелаза, ради безбједног преласка дјеце преко коловоза. У току реализације, припадници Школске саобраћајне патроле, показали су завидно знање у познавању и примјени прописа у области безбједности саобраћаја.

Untitled 29

Untitled 30

Untitled 31

Untitled 32