Naslovna Berkovići Društvo ЊЕМАЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА „ХЕЛП“ ДОНИРАЛА ПОМОЋ ОПШТИНИ БЕРКОВИЋИ

ЊЕМАЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА „ХЕЛП“ ДОНИРАЛА ПОМОЋ ОПШТИНИ БЕРКОВИЋИ

Њемачка организација „Хелп“, која је у ранијем периоду сарађивала са општином Берковићи у пројекту везаном за помоћ пољопривредницима,  данас је испоручила средства за заштиту и дезинфекцију Дому здравља „Др Миленко Муратовић“ Берковићи.

Донација садржи визире, дезинфекциона средства за површине и руке, заштитне маске, бесконтактни топломјер, рукавице, заштитне комбинезоне и заштитне мантиле.

Представници општине Берковићи и директорица Дома здравља су се захвалили пријатељима из организације „Хелп“  на помоћи која ће добро доћи здравственим радницима у превенцији и заштити током епидемије корона вируса.

ЊЕМАЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА „ХЕЛП“ ДОНИРАЛА ПОМОЋ ОПШТИНИ БЕРКОВИЋИ