Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Obavještenje za korisnike usluga JZU Doma zdravlja "Dr M. Muratovic" Berkovići

Obavještenje za korisnike usluga JZU Doma zdravlja "Dr M. Muratovic" Berkovići

El. pošta Štampa PDF

Obavještenje za korisnike usluga JZU Doma zdravlja "Dr M. Muratovic" Berkovići

Obavještavamo korisnike usluga JZU Doma zdravlja "Dr M. Muratovic" Berkovići da je završena adaptacija prostorije za trijažu pacijenata. Zbog pandemije virusa Korona da bismo spriječili eventualno susretanje zdravih i zaraženih korisnika usluga Dom zdravlja je instalirao zvono na ulaznim vratima ustanove.

IMG 3849

Nakon davanja neophodnih podataka pregled febrilnih( osoba sa temperaturom preko 38 C) pacijenata, koji kašlju ili imaju druge tegobe koji upućuju na potreban oprez biće pregledani u prostoru za trijažu. Prostor predvidjen za tu namjenu je adaptirana ljetna čitaonica biblioteke u Berkovicima. I dalje se mole pacijenti da bez prijeke potrebe ne dolaze na preglede, pri čemu mogu da se jave i konsultuju sa doktorom, kao i da recepte mogu zatraziti putem telefona 059/860-117.

Obavještenje za korisnike usluga JZU Doma zdravlja
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas6786
mod_vvisit_counterJuce15428
mod_vvisit_counterOve nedelje43162
mod_vvisit_counterProšle nedelje78714
mod_vvisit_counterOvog mjeseca276733
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca239121
mod_vvisit_counterUkupno11595248