Naslovna Berkovići Društvo На подручју Берковића нема потврђених случајева заражених од вируса

На подручју Берковића нема потврђених случајева заражених од вируса

Штаб за ванредне ситуације општине Берковићи обавјештава  јавност да на подручју наше локалне заједнице нема потврђених случајева  заражених  од вируса COVID-19 (корона вирус) .

Тренутно је 21 лицу одређена мјера здравственог надзора- кућна изолација.

Untitled 3

Надлежни органи редовно врше контроле свих изречених мјера Штаба за ванредне ситуације општине Берковићи и Штаба за ванредне ситуације Републике Српске.

На данашњем састанку донешена је мјера забране одржавања пијачног дана у Берковићима (сваког понедјељка) за вријеме трајања ванредне ситуације.

Грађанима се и даље препоручује да социјалне контакте сведу на минимум и предузимају све санитарно-хигијенске мјере Института за јавно здравство РС.

Нарочито се препоручује да се избјегавају одласци у подручја гдје су потврђени случајеви заражени вирусом COVID-19 (корона вирус) као што је град  Мостар.

На подручју Берковића нема потврђених случајева  заражених  од вируса