ПРЕДСТАВЉЕНА ЗБИРКА ПЈЕСАМА „НЕДОСАЊАНИ САН“

У просторијама ЈУ „Народне библиотеке Берковићи“, 17. јуна 2024. године одржана је промоција збирке пјесама „Недосањани сан“, аутора Десанке Радић. Промоцију поменуте збирке организовали су ЈУ „Народна библиотека Берковићи“ и СПКД „Просвјета“ Берковићи.

О збирци пјесама су говорили: професор Ратомир Ћук и професор Драгана Турањанин, који су нас кроз стручну анализу упознали са пјесмама. О себи и својој збирци говорила је и Десанка Радић, аутор.

Стихове из поменуте збирке рецитовале су : Анастасија Домазет, Анастасија Роган, Биљана Муратовић и Маја Рудан.

За музички дио програма можемо бити захвални Виктории Солдо и Андреи Дангубић.

Представљање збирке пјесама „Недосањани сан“, протекло је уз много емоција у пријатној атмосфери.

ПРЕДСТАВЉЕНА ЗБИРКА ПЈЕСАМА „НЕДОСАЊАНИ САН“