Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Sport Dobar rezultat džudista u Nikšiću

Dobar rezultat džudista u Nikšiću

El. pošta Štampa PDF

Proteklog vikenda u Nikšiću održan je Međunarodni džudo turnir " Trofej Nikšića 2019" na kome je učestvovalo  oko 400 takmičara iz 31 kluba iz sedam zemalja.

Na ovom turniru učestvovao je i Džudo klub Berkovići sa svojih 5 takmičara koji su ostvarili izuzetno dobar rezultat,osvojivši ukupno 5 medalja,od kojih jednu zlatnu,jednu srebrenu i tri bronzane medalje.

Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je Jelena Bjelica ,drugo mjesto i srebrenu medalju osvojilla je Ivana Gordić,dok su treća mjesta i bronzane medalje osvojili Ognjen Đurica,Matija Dobranić i Nikola Gordić.