Sport

Veliki uspjeh džudista u Vogošći

El. pošta Štampa PDF

U organizaciji Džudo kluba Champion iz Vogošće ,proteklog vikenda održan je 9 međunarodni trurnir u Džudou "Champion open 2017" na kome je učestvovalo 24 kluba iz zemlje i okruženja.

Na ovom tamčenju Džudo klub Berkovići učestvovao je sa svojih 11 takmičara koji su postigli izuzetan uspjeh osvojivši ukupno 11 medalja od toga 3 zlatne.4 srebrene i 4 bronzane medalje.

Opširnije...

Džudisti osvojili 17 medalja na svom terenu

Dana 13.05.2017. godine u sportskoj dvorani u Berkovićima, održan je 6. Međunarodni džudo turnir „Kup Berkovića“ na kome je učestvovalo 28. klubova i oko 320. takmičara iz zemlje i okruženja.

Džudo klub Berkovići na ovome turniru nastupio je sa svojih 28 takmičara koji su ostvarili dobar uspjeh osvojivši ukupno 17 medalja od kojih 6 zlatnih, 5 srebrenih i 6 bronzanih.

Veliki uspjeh džudista u Bihaću

Dana 07.05.2017.godine u organizaciji Džudo kluba „Una“ iz Bihaća održano je Prvenstvo Bosne i Hercegovine  za starije pionirke-pionire i juniorke-juniore na kome je učestvovalo 42 kluba .

Na ovome prvenstvu učestvovao je i   Džudo klub Berkovići sa svojih 6 takmičara koji su ostvarili veliki uspjeh osvojivši ukupno 4 medalje ,od koji 3 zlatne i jednu bronzanu.

Džudisti ostvarili dobar rezultat u Sarajevu

Proteklog vikenda u organizaciji Džudo kluba Željezničar Sarajevo održan je 25 međunarodni memorijalni turnir Džudo kup Vinko Šamarlić na kome je učestvovalo oko 42o  takmičara iz zemlje i okruženja.

Na ovom takmičenju džudo klub Berkovići učestvovao je sa svojih 5 takmičara koji su ostvarili dobar rezultat osvojivši ukupno 3 medalja, 2 zlatne i jednu bronzanu medalju.

Novi uspjeh džudista u Bijeljini

Proteklog vikenda u Bijeljini je održano Prvenstvo Republike Srpske za starije pionire i juniore na kome je učestvovao i Džudo klub Berkovići sa svojih 7 takmičara koji su ostvarili izuzetan rezultat osvojivši ukupno 6 medalja od kojih 3 zlatne,1 srebrenu i 2 bronzane.