Naslovna Berkovići Privreda ОБАВЈЕШТЕЊЕ ПОТЕНЦИЈАЛНИМ АПЛИКАНТИМА У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА "ПОДРШКА СОЦИО-ЕКОНОМСКОЈ СТАБИЛНОСТИ РЕГИЈЕ ЗАПАДНИ БАЛКАН 2019-2020"

Обавјештавају се потенцијални апликанти са територије општине Берковићи да је  рок за доставу пројектних апликација у оквиру пројекта " Подршка социо-економској стабилности регије Западни Балкан "  22.03.2019. год. ( жиг поште)

IMG 0600Сви заинтересовани апликанти, који нису могли присустовати одржним инфо-радионицама у оквиру пројекта, могу преузети апликационе образце у просторијама Општинске управе - пријемна канцеларија.

Пројекат финансира Влада Савезне Републике Њемачке кроз Пакт за стабилност Југоисточне Европе, а суфинансира општина Берковићи. Пројекат имплемeнтира Њемачка организација HELP

Пројекат ће подржати укупно 30 корисника са подручја општине Берковићи. Потенцијални корисници су све незапослене особе из социјално угрожених категорија становништва са здравим пословним идејама за започињање или развој самосталних активности у сектору пољопривреде. Пројектом могу бити подржане све активноси који резултирају одговарајућим мјесечним приходом, зависно од доступних финансијских средстава и тржишног потенцијала сваког индивидуалног приједлога.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ПОТЕНЦИЈАЛНИМ АПЛИКАНТИМА У ОКВИРУ ПРОЈЕКТА

mod_vvisit_counterProšlog mjeseca193325