Naslovna Berkovići Društvo Javni poziv izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine

Javni poziv izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine

Obavještavamo Vas da je, dana 09.12.2019. godine, objavljen Javni poziv izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine, raseljenim osobama u Federaciji Bosne i Hercegovine i povratnicima iz Federacije Bosne i Hercegovine za podnošenje prijava za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica u cilju povratka na područje Opština/Gradova Republike Srpske.

Javni poziv ostaje otvoren do 17.01.2020. godine i objavljen je u dnevnim novinama „Oslobođenje“.

Shodno navedenom, dostavljamo Vam Obrazac za prijavu i Javni poziv i molimo da nadležne službe isti objave na oglasnim pločama i web starnicama Opština/Gradova.

Kontakt osoba za sve informacije u vezi sa Javnim pozivom je je g-din Nisvet Mujanovićpomoćnik ministra u Federalnom ministarstvu raseljenih osoba i izbjeglica, kontakt telefon: 033/648-880.

Javni poziv izbjeglicama iz Bosne i Hercegovine