Naslovna Berkovići Društvo Dani žalosti u Berkovićima

Dani žalosti u Berkovićima

Povodom tragičnog događaja, u kome su život izgubila dva naša građanina, Ranko Đurica ( 51 ) i njegov maloljetni sin Milorad ( 15 ), subotu 24.08. i nedjelju 25.08.2019.godine, načelnik Opštine Berkovići proglasio je danima žalosti na području opštine Berkovići.

Opština Berkovići i njeni građani izražavaju saučešće i saosjećaju sa porodicom stradalih zbog njihovog teškog gubitka. Dani žalosti obilježiće se spuštanjem zastave na pola koplja na zgradama svih javnih institucija u opštini Berkovići. U dane žalosti, na javnim mjestima, neće se održavati programi javnog, kulturnog i zabavnog karaktera. Radio Berkovići i drugi mediji sa područja opštine Berovići dužni su svoje programske sadržaje prilagoditi danima žalosti.

Dani žalosti u Berkovićima