Naslovna Berkovići Društvo Награде за најбоље ученике и спортисте

Награде за најбоље ученике и спортисте

Данас је у просторијама општине Берковић, поводом „Видовдана“ крсне славе општине Берковићи уприличен традиционални пријем за одличне ученике деветог разреда О.Ш .„ЊЕГОШ“ Берковићи, одличне ученике четвртог разреда Средње економске школе у Берковићима , чланове џудо клуба „Берковићи и ученике који су остварили најбоље резултате на регионалним и републичким такмичењима . Овом приликом додјељене су дипломе и новчане награде.

ОШ“ЊЕГОШ“БЕРКОВИЋИ

Ђак генерације ОШ „ЊЕГОШ“ Берковићи је Александар Бјелица.

IMG 0799 Његову ђачку књижицу током цијелог школовања красиле су само петице , па је и добитник Вукове дипломе.Одлични ученици деветог разреда су :Антуновић Анастасија,Комар Димитрије, Рудан Љубиша, Шетка Данило, Шукић Марија, Милидраговић Срђан, Бјелица Јелена,Бјелица Данијела,Бјелица Милица,Добранић Милан и Радишић Марко

IMG 0801

Ђак генерације Средње економске школе у Берковићима је Пиљевић Данијела, која је током цијелог школовања постизала одличан успјех.Одлични ученици четвртог разреда средње економске школе су:Добранић  Теодора,Ђурица Данијела,Ђурица Данило, Ђурица Дејана ,Пикула Николина, Радан Вања и Рупар Анђела .

IMG 0797

И Џудо клуб „Берковићи“ је у протеклој години остварио низ сјајних резултата и његови такмичари су се окитили бројним медаљама , а награђени су освајачи медаља на Првенству БиХ:ШУКИЋ МАРИЈА, ДОБРАНИЋ МИЛАН, БЈЕЛИЦА ЈЕЛЕНА, ГОРДИЋ ИВАНА, ЂУРИЦА ОГЊЕН и МИХИЋ ИВАН

IMG 0803

За постигнуте резултате на такмичењу из вјеронауке награђен је

ВАСИЛИЈЕ ШУКИЋ

За постигнуте резултате на републичком школском такмичењу у џудоу, које се проводи у склопу Пројекта „Џудо у школе“ награђена је ШЕТКА ИСИДОРА која је освојила прво мјести у својој узрасној категорији

IMG 0808

За постигнуте резултате у литерарној секцији ОШ“ЊЕГОШ“ Берковићи  награђена је Михић Ана.

Свим добитницима награда начелник општине Берковићи Ненад Абрамовић је честитао, захвалио се на уложеном труду и раду , те пожелио много успјеха у даљем школовању и раду како би и убудуће нашу општину представљали у најбољем свјетлу.

IMG 0792

Награде за најбоље ученике и спортисте