Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Novogodišnji paketići podjeljeni u vrtiću

Novogodišnji paketići podjeljeni u vrtiću

El. pošta Štampa PDF

Novogodišnji paketići, 27.12.2018. godine - su podijeljeni u JU, dječjem vrtiću "SVETA NOVOMUČENICA- MILICA DETE" -Berkovići. Ova ustanova, u dogovoru sa Osnivačem, za svoje mališane, tj. za djecu koja pohađaju vrtić je obezbjedila paketiće, a zatim za sve prisutne i fotografisanje sa Deda Mrazom.

Untitled 1Djeca vrtća, prvi i drugi razred OŠ "Njegoš", kao i mnogobrojni mališani naše opštine su uživali i u predstavi, u izvođenju trebinjskog pozorišnog glumca Velibora Đorđića. Klovn Cvjećko je i ovog puta opravdao očekivanja i još jednom dokazao da sa nevjerovatnom lakoćom mami osmjehe na dječija lica.

Untitled 2

Untitled 3

Untitled 4

Untitled 5

Untitled 6

Novogodišnji paketići podjeljeni u vrtiću
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas3150
mod_vvisit_counterJuce8486
mod_vvisit_counterOve nedelje43079
mod_vvisit_counterProšle nedelje53929
mod_vvisit_counterOvog mjeseca152301
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca277228
mod_vvisit_counterUkupno9234208