Naslovna Berkovići Društvo ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ САСТАНКА ПАРТНЕРСКЕ ГРУПЕ

ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ САСТАНКА ПАРТНЕРСКЕ ГРУПЕ

Служба за управљање развојем и заједничке послове заказала је састанак Партнерске групе за развој за уторак (18.12.) са почетком у 11h у просторијама Скупштине општине Берковићи.

За састанак је предложен следећи дневни ред:

1. Разматрање Нацрта плана имплементације Стратегије развоја општине Берковићи за период 2019-2021 год.
  2. Разно

Позивају се представници организационих јединица Општинске управе,одборници Скупштине општине Берковићи, представници јавних установа и предузећа, привреде, удружења грађана и спортских клубова да узму учешће на овом састанку и дају свој допринос процесима управљања развојем у општини Берковићи.

ШЕФ СЛУЖБЕ:

Бојан Самарџић с.р.